Newsletter

Nestíhate sledovať všetky zmeny na slovenskej či českej právnej scéne? Hodil by sa vám kvalitný prehľad udalostí, judikatúry či legislatívnych zmien za posledné týždne? Chcete mať zároveň informácie o nadchádzajúcich workshopoch, konferenciách či inom dianí na Slovensku či v Českej Republike? EISi od júla štartuje novú službu, ktorá vám toto všetko poskytne – pravidelne, na jednom mieste a priamo do vašej schránky.

Newsletter EISi predstavuje prehľad najnovšieho diania v oblasti práva duševného vlastníctva, ochrany súkromia a osobných údajov, doménových sporov, e-Governmentu a ďalších oblastí súvisiacich s právom informačných a komunikačných technológií. Newsletter vychádza raz mesačne a je pripravovaný členmi EISi v spolupráci s dobrovoľníkmi a externými spolupracovníkmi. 

V newslettri nájdete predovšetkým:

  • Nové ale i staršie, menej známe rozhodnutia súdov v SR a ČR
  • Nové rozhodnutia Súdneho dvora Európskej únie a Európskeho súdu pre ľudské práva
  • Súvisiace politické a legislatívne dianie na úrovni ČR, SR a EÚ
  • Občasné novinky o dôležitých rozhodnutiach z diania v zahraničí
  • Upozornenie na nadchádzajúce udalosti – workshopy, konferencie, letné školy, kurzy a pod.

Zaregistrujte sa!

V prípade návrhov, pripomienok, problémov kontaktujte gera (at) eisionline (dot) org
Zároveň privítame i akékoľvek tipy na obsah newslettru.

Chceš sa podielať na tvorbe newslettru? EISi potrebuje ďalších dobrovoľníkov!

V EISi vždy radi privítame nadšených dobrovoľníkov s chuťou spolupracovať a priučiť sa niečomu novému.. Ak študuješ alebo pôsobíš v oblasti práva alebo iných vied súvisiacich s otázkami duševného vlastníctva / ICT práva a myslíš si, že by si bol pre nás prínosom, ozvi sa nám na gera (at) eisionline (dot) org. Ak sa chceš o nás a našich dobrovoľníkoch dozvedieť viac, nasleduj tento link.